top of page

Typologie osobnosti a Mindfulness

Barevné ovoce

Vítej na unikátním kurzu, kde zjistíš, jaká jsi osobnost a co se ti daří, co je pro tebe obtížné a s kým lépe vycházíš a proč. Pokud porozumíš lépe sám sobě, staneš se lepším partnerem pro lidi v tvém okolí a tvůj život bude spokojenější. Mindfulness ti umožní se lépe propojit s tvými pocity, jak na kurzu, tak v životě :).

PPINK Pardubice Jana Palacha 363 (nová adresa)
čtyři setkání 18.5, 25.5., 1.6. a 8.6. 2023
18:00 až 20:30

Živě a zdarma se můžeme potkat na webináři již tuto neděli 7.5. od 17:00 do 17:30.  Dovíte se o nás a kurzu užitečné informace, můžete nám položit svoje dotazy.

Těšíme se na vás Max a Ondra

Link najdete pod videem na youtube!

Lektoři

Onřej Svoboda_edited.jpg

Ondra se bude starat o to, abyste v zážitkových aktivitách porozuměli sobě i druhým. Zvědomili si, co určuje Vaše životní motivy a porozuměli tomu, kde leží největší prostor pro Váš osobní rozvoj. 

Max Fraenkl.png

Max se bude starat o vaše ukotvení během kurzu a propojení se sebou samým. Porozumíte lépe nejenom sám sobě, ale i ostatním.

Těšte se na unikátní kombinaci lektorů, kde jeden má za úkol působit jako vítr a druhý jako země. Poznáte, který bude který?

Program kurzu ​ Program kurzu zahrnuje 4 setkání (4 x 2.5h).  Každé setkání je zaměřeno na zvědomění si specifického pohledu na Vaši osobnost, který budete moci prostřednictvím Mindfulness aktivit ihned zažít. V průběhu zážitkových aktivit budete rozvíjet nejen novou perspektivu nad svými osobnostními rysy, ale především budete prohlubovat přijetí a všímavost vůči sobě i druhým. ​1. týden: Úvod do typologie osobnosti: Co jsou preferované a méně preferované části Vaší osobnosti? Jak spolu tvoří tandem? Jak se konkrétně projevují u Vás a u druhých? Jak lépe porozumět druhým prostřednictvím jejich typu osobnosti? 2. týden: Práce se stresem: Jak mohu skrze rozvíjení osobnostního typu lépe pracovat se stresem a zvyšovat odolnost vůči stresu? Jaké stresory jsou spojené s určitým typem osobnosti a jak lze pracovat na tom, co Vás před stresem chrání? ​ 3. týden: Práce s časem: Jak skrze znalost osobnostního typu zlepšit efektivitu práce a budovat vhodný work-life balance? Jak se mohu sám/a sobě stát větším přítelem skrze přijetí a rozvoj svých méně preferovaných funkcí? 4. týden: Práce se sebeúctou: Jak skrze osobnostní typ porozumět své sebeúctě? Jak sebeúcta souvisí se sebehodnotou? Jak pečovat o pracovní a osobní spokojenost? Jak se dlouhodobě starat o osobní rozvoj?  V polovině každého setkání je zařazena pauza s občerstvením.

Přihlaš se do kurzu, poznej lépe sám sebe a nastartuj ve svém životě pozitivní změny!

Těší se na tebe Ondra a Max
bottom of page