top of page

8týdenní mindfulness kurz

Osmitýdenní základní kurz Relational Mindfulness Training (RMT) ti pomůže posílit sebe-důvěru a rozvinout nadhled v mezilidských vztazích. Porozumíš lépe sobě a lidem ve svém okolí. Naučíš se lépe zvládat stres.

Pardubice, prostory P-PINK, říjen-listopad 2024, osm setkání vždy ve čtvrtek od 18:00 do 20:15, začínáme 3. října

sobotní setkání bude 9. listopadu od 9:00 do 15:00

Kotva 1
Mindfulness kurz Pardubice_edited.jpg

CO SI Z KURZU ODNESEŠ:

  • Osvojíš si techniky, které ti pomohou lépe psychicky zvládat každodenní situace.

  • Naučíš se pracovat se stresem a vlastními emocemi, především v momentech, kdy komunikuješ nebo spolupracuješ s druhými lidmi (např. během náročného jednání, pohovoru, zkoušky, spolupráci na důležitém projektu, apod.)

  • Naučíš se také lépe porozumět druhým lidem a rozvineš schopnost dávat i přijímat zpětnou vazbu.

  • Pokud jsi spíše introvertní typ, účast v RMT ti pomůže překonat nepohodu při mezilidské komunikaci a cítit více sebedůvěry při vystupování na veřejnosti. Pokud se považuješ za extroverta, účast v programu ti pomůže lépe vnímat druhé a překonat potřebu neustále mluvit.

  • Bude také hodně prostoru pro diskuse ve skupině. Zaměříme se mimo jiné na to, jak úspěšně zavést praxi všímavosti do svého života a maximálně využít její potenciál.

  • Naučíš se relaxovat i v časové tísni.​​​​​​​

​PROGRAMU KURZU: Program zahrnuje 8 týdenních setkání (8 x 2h) a jeden celodenní seminář (6 h). Každá hodina je zaměřena na představení nové metody, kterou pak budete moci za pomocí doprovodných nahrávek i instrukcí ihned zavést do svého každodenního režimu.  1. týden: Úvod do mindfulness a RMT: Co je individuální mindfulness a co je mindfulness ve vztazích? Jak spolu souvisí? Jak mohu využít druhé lidi k rozvoji své všímavosti? Jak lépe naslouchat druhým lidem? 2. týden: Tělo, Rekapitulace & Vděčnost: Jak mohu účinně zvládat stres a rozvinout svůj nadhled v každodenních situacích? 3. týden: Přátelství k sobě: Jak se mohu efektivně poučit ze svých neúspěchů? Jak se mohu sám/a sobě stát větším přítelem? Jak překonat svého vnitřního kritika? 4. týden: Přátelství k druhým: Jak lépe porozumět druhým lidem? Jak se účinně vyrovnat s nepříjemnými lidmi? Jak rozvinout zdravou míru empatie? 5. týden: Překonávání napětí ve společnosti: Jak se cítit více uvolněně a svobodně v přítomnosti druhých lidí? Jak lépe zvládat situace, kdy se v přítomnosti druhých cítíme nesvobodně? 6. týden: Uvědomění silných & slabých stránek: Jak rozvinout zdravé sebevědomí? Jak využít své slabiny k růstu? Jak zlepšit své prezentační dovednosti? 7. týden: Rozvoj blízkosti: Jak lépe pochopit situaci druhých lidí? Jak více rozvinout svoji empatii? Jak se lépe cítit ve společnosti? ​8. Týden: Jak pokračovat s mindfulness dál: Jak udržet praxi mindfulness živou ve svém životě? Jak se připravit na nenáročně životní situace? ​+ Celodenní seminář (obvykle v 6. nebo 7. týdnu): Opakování cvičení + pokročilá praxe ve skupině

- vhodné pro lidi, kteří pracují pod  tlakem

- naučil jsem se vnímat pocity, tělo a myšlenky

-na kurzu jsem se cítil příjemně

- kurz a mindfulness mi pomáhá s panickými atakami

- líbila se mi přátelská atmosféra

- byli jsme dobrá parta

pavlina.jpg

Mohu vřele doporučit kurz od Maxe Fraenkla. Absolvovala jsem ho dvakrát a pokaždé jsem byla nadšená přátelskou atmosférou, skvělým vedením skupiny, samozřejmě předaným informacím a také motivováním k pravidelnosti. Bonus spatřuji v tom, že Max je zábavný, takže se rozhodně nudit nebudete!

 

Pavlína

Psychoterapeut

Maxův kurz mě naučil se zastavit a vnímat, co se právě děje, což je v dnešní uspěchané době zcela zásadní a chybějící dovednost. V kurzu se zároveň naučíte pozorovat myšlenky a pocity, jak vlastní, tak i lidí, se kterými jste každý den v kontaktu. Doporučuji každému, kdo pracuje na sobě a zároveň tvoří vztahy s lidmi okolo sebe. 

Ondra

Manažer

Ondra.JPG

nabízím slevu 30% pro studenty, důchodce a pro vás, pro které je  cena kurzu překážkou účasti.

 

Do pole slevový kupón napiš:  sleva30 a zmáčkni tlačítko použít

Storno podmínky kurzu naleznete zde

bottom of page